Як вчитель може бути раціональним - це виклик. > 자유게시판

Як вчитель може бути раціональним - це виклик.

페이지 정보

profile_image
작성자 Marla
댓글 0건 조회 10,888회 작성일 23-01-31 07:20

본문

Стереотип Навіщо нам вимагати закон, коли дорослий навчання вже законний?

If you have any concerns regarding in which and how to use Shara4You.Com.ua, you can contact us at our own website. ), які предмети ми вивчаємо восени, що "після свят», скільки часу потрібно, щоб завершити це, і скільки разів це потрібно повторити.

Я безумовно зробив це коригування подвійний, видаляючи лише найнеобхідніші штук кожного разу, тому що ми не встигнемо їх вивчити. Очевидно, що я не виняток. Особисто я не можу придумати жодного іншого курсу дій, окрім як «вирізати» цю жахливу програму.

в моєму випадку. Вони обмежені обмеженнями закону щодо того, як навчання може бути запланована та фінансуватися. Тому цільові освітні програми для дорослих називаються культурними ініціативами, орієнтованими на молодь зусилля, освітня та інформаційні програми тощо.

Нарешті, нам потрібно було перестати вірити в те, що законодавство приймаються до make що-небудь юридичний, який колись був проти закону в цій ситуації. Але, зокрема, ці молоді індивіди не досягають моїх цілей.

Щороку вони розробляють new "трюки" з органами місцевого самоврядування для фінансування освіти дорослих, щоб вони не зіткнулися з проблемами з наглядовими чиновниками в майбутньому.

Ці ампутації не є останнім, я буду сказати. Отже, освіта настільки різноманітна, що обмеження її кількома конкретними предметами було б неправильним та примітивним. Я хочу бути зрозумілим, що я тільки представляю свій (!) тут.

Дорослий освіта може включати вивчення міфологія, кулінарія та шиття, але це також включає вивчення про моря як крапля.

Ампутація слова shape, угруповання іменників, перехідність дієслова та багато інших питань не пройшли гладко. Функція закону як інструменту зовсім інша; він повинен встановлювати умови (основи) для формування та просування навчального суспільства.

Повідомте про це працівникам та волонтерам навчально-освітніх центрів громад grownup. Важливо зазначити, що кожен відповідальний викладач має свій власний індивідуальний підготовка, навіть якщо ніхто не відповідає за це.

Дорослий шкільне навчання включає широкий спектр заходів, включаючи водіння, мовне навчання, онлайн навчання до безробітних, вдосконалений підготовка, класи з лиття глини та медіа грамотність навчання.

Багато лідерів місцевих громад усвідомлюють, що рівень освіти та кваліфікації дорослих жителів явно впливає на успіх їхніх міст та сіл.

Через смертельні помилки, які все ще виникають внаслідок цього руху робляться наосліп і стоячи на теплому мармуру.

Універсалів або ефективних методик немає, досвід суб'єктивний і незграбний.

Для себе я можу виділити три різні типи компетенцій, які може запропонувати освіта дорослих: професійна (необхідна для кар'єри), громадянська (необхідна для соціального життя) та особистісна (важлива для саморозвитку).

Тому я залишився на кілька днів (!) вирішуючи, які предмети є більш важливими, а яких можна уникнути, коли ви сідаєте. Я розробив цю plan для себе через помилки, роки пошуку, врахування підвищення ефективності і т.д.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

  company business product solution seminar news contact us TOP▲